Pigi nakvynė Vilniuje

Visi tie, kurie mėgsta ne tik keliauti, bet tai daryti ekonomiškai, labai dažnai susiduria su gana didele problema: nakvynės viešbučiuose, o ypač didžiuosiuose Lietuvos ir Europos miestuose, yra gana brangios. Tokiu atveju, reikia ieškoti įvairių alternatyvų brangiai kainuojančiam viešbučiui. Puikus pasirinkimas yra nakvynės ar svečių namai, taip pat hosteliai. Naudojantis šių įstaigų teikiamomis paslaugomis pigi nakvynė Vilniuje, Kaune ar kituose miestuose jums bus garantuota.

 

Nemažai yra manančių, jog tik apsistojus prabangiame viešbutyje bus galima džiaugtis privatumu, saugumu, asmenine, nors ir trumpalaike erdve. Galėsite laisvai džiaugtis dušu ir nelaukti eilėje, kol jis atsilaisvins. Kita vertus, jei keliaujate vienas be gerų draugų kompanijos, tačiau mėgstate megzti naujas pažintis, jums tikrai vertėtų pasirinkti nakvynės namus. Norėdami apsistoti nakvynės namuose, priešingai nei viešbutyje, jūs išleisite gerokai mažiau pinigų. Be abejo, kaina labai priklauso ir nuo to, kokio tipo kambaryje norite praleisti naktį. Dažniausiai galima rinktis dvivietį, keturvietį, ar netgi dešimties vietų kambarį. Pastarasis yra puikus pasirinkimas keliaujant su didele draugų grupe, kadangi tokios nakvynės kaina kiekvienam tikrai bus priimtina ir džiuginanti.

 

Ypač didelis hostelių privalumas yra tai, kad didžioji jų dauguma yra įsikūrę strategiškai itin patogiose vietose. Dažniausiai šios nakvynės vietos stovi pačiame miesto centre arba šalia jo. Taigi, jūs galėsite visur vaikščioti pėsčiomis ir taip sutaupyti pinigų viešajam transportui. Neretai nutinka taip, kad pats hostelis būna ne itin geros būklės, jam trūksta remonto, tačiau pamačius panoramą, atsiveriančią pro langą ar balkoną, vaizdas atperka viską.

 

Prieš vykstant į nakvynės vietą rekomenduojama užsukti į turistų informacijos centrą ir pasiteirauti apie šalia esančias lankomas vietas ar mieste vykstančias pramogas. Jei neturite galimybės užsukti į informacijos centrą, tikėtina kad panašią informaciją jums suteiks ir nakvynės namų administratorius. Drąsiai prašykite jo lankstinukų su lankytinomis vietomis ar miesto žemėlapio.

 

Dažnai nutinka taip, kad hostelyje apsistoję keliautojai susibičiuliauja vieni su kitais, tampa draugais, verslo partneriais ar net mylimaisiais ir tą pačią kelionę kartais pabaigia kartu. Taigi, nakvynės namuose, priešingai nei viešbutyje, kur turėtumėte savo asmeninę erdvę, užsimezga tikrai naudingų ir ilgalaikių pažinčių. Be abejo, reikėtų parodyti šiek tiek iniciatyvos, būti komunikabiliu, draugišku, nepasipūtusiu.

 

Daugelyje hostelių yra bendri poilsio kambariai, kuriuose galima naudotis nemokamu interneto ryšiu, pažiūrėti televizorių ar tiesiog patinginiauti. Tokiuose nakvynės namuose būna ir virtuvėlės, kuriose galėsite pasigaminti vakarienę ar išsivirti kavos.

 

Kalbant apie nakvynės namų interjerą, neretai juose galima pamatyti to, ko niekad neišvysite įprastuose viešbučiuose. Pasaulyje galima rasti tokių nakvynės namų, kurie yra įsikūrę buvusiame kalėjime, lėktuve ir pan. Jei apsistosite tokiose vietose, tikrai patirsite neišdildomų įspūdžių. Kadangi pagrindiniai nakvynės namų klientai yra jauni keliautojai, tai nieko keisto, kad šios įstaigos orientuojasi pateikti savo paslaugas kuo įdomiau ir originaliau.

 

Taigi, kelionės metu galima nakvoti tiek prabangiuose viešbučiuose, tiek ir nakvynės namuose. Viskas  priklauso nuo jūsų paties pomėgių ir charakterio, nuo to su kokia kompanija keliaujate ir, be abejo, nuo visos kelionės tikslo. Juk daug smagiau pinigus išleisti muziejams, linksmybėms bei pirkiniams, o ne prabangiai nakvynei. Juk į kelionę leidžiamės ne tam kad pabūtumėme ištaigingame viešbutyje, o tam kad pamatytumėme, ko nematę, ir smagiai paleistumėme laiką.