Apžvalgos turas

Išskirtiniai turai tik jums

1994 metais Vilniaus senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Vilniaus senamiestis savo architektūra yra didžiausias ir turtingiausias Rytų Europoje. Čia galima rasti beveik visus architektūros stilius : gotiką, renesansą, klasicizmą ir post modernizmą.

Vilniaus rotušė ir skveras – tai vieta, kur vyksta miesto šventės, festivaliai ir daugybė kitų miesto renginių. Nuostabus senamiesčio vaizdas atsiveria nuo didingo Gedimino pilies bokšto, kuris apipintas daugybe legendų. Katalikams gerai žinomi Aušros vartai ir Dievo motinos paveiklas, kurie, sakoma, turi stebuklingos galios. Vilniaus Universitetas – vienas seniausių ir žinomiausių aukštųjų mokyklų Rytų Europoje. Prezidentūros rūmai - tai dar vienas klasicizmo architektūros Lietuvoje paminklas. Arkikatedra bazilika datuojama nuo Mindaugo laikų, kai toje vietoje stovėjo Žemutinė pilis. Valdovų rūmai primena garsių bei kilmingų valdovų viešpatavimą. Ir visa tai tik maža dalis Vilniaus kultūrinių vertybių , kurias jūs galite pamatyti.

Šie apžvalgos turai yra organizuojami kasdien nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. anglų ir vokiečių kalbomis. Dviejų valandų ekskursija prasideda 14 val. nuo Katedros aikštės bokšto laikrodžio. Bilieto kaina 10 Eur

Bilietus taip pat galima įsigyti Turizmo Informacijos centre:

Vilniaus g. 22;
Didžioji g. 31 (the Town Hall of the city);
Geležinkelio g. 16 (Railway Station).


Išskirtiniai turai:

Jeigu jūs nieko nežinote apie gyvenimą Sovietų Sąjungoje, turite unikalią galimybę tai patirti. 25 kilometrai nuo Vilniaus, 5 metrai po žeme - ir jūs atsirasite TSRS. Daugiau informacijos:

www.sovietbunker.com

Jūs taip pat galite dalyvauti teminėse ir teatralizuotose ekskursijose ir sužinoti daug daugiau nei trumpą atpasakojimą su legendomis apie miestą, lietuviškus papročius ir tradicijas, paragauti lietuviškų patiekalų, pajusti viduramžių dvasią ir t.t.

Daugiau informacijos ir užsakymai – Turizmo informacijos centre.