Apgyvendinimas Vilniuje

Apgyvendinimas Vilniuje

Vilnius yra vienas lankomiausių Rytų Europos miestų, stebinantis savo architektūriniais paminklais, kultūriniais renginiais ir gyvo garso koncertais. Lietuvos sostinėje vyksta įvairūs politiniai ir kultūriniai susitikimai, čia dirba Vyriausybė, Seimas, Prezidentas ir Aukščiausiasis Teismas, mieste įsikūrusios švietimo, kultūros ir mokslo įstaigos. 1994 metais Vilnius buvo įtrauktas į UNESCO svarbiausių pasaulio saugotinų objektų sąrašą. Jei nusprendėte susipažinti su didžiausiu Lietuvos miestu ir praleisti čia kelias dienas, skirkite laiko tinkamo viešbučio paieškai.

 

Ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančios nakvynės vietos, visų pirma susidėliokite atostogų planą: jei norite dalyvauti miesto gyvenime, susipažinti su sostinės architektūra ir istoriniais paminklais, rinkitės miesto centre esantį viešbutį ar hostelį, jei norite ramiai pailsėti su šeima, ieškokite viešbučio ar hostelio, įsikūrusio atokiau pagrindinių miesto gatvių. Objektyviai įvertinkite savo finansines galimybes – apgyvendinimas Vilniuje atitiks tiek prabangos išsiilgusių turistų poreikius, tiek aktyviai keliaujančių jaunų žmonių interesus. Nepamirškite, kad iš anksto suplanuotos kelionės išlaidos padės išvengti nemalonių staigmenų ateityje. Ieškodami jaukios nakvynės vietos, pasidomėkite ir apgyvendinimo įmonių siūlomais paslaugų komplektais, akcijiniais pasiūlymais, nuolaidų sistemomis.

 

Jei į sostinę atvykstate verslo reikalais, rinkitės strategiškai tinkamoje miesto vietoje esantį viešbutį su patogia posėdžių sale ir belaidžiu interneto ryšiu. Be to, pasidomėkite, ar pasirinkta apgyvendinimo įmonė ruošia dalykinius pietus. Jei keliaujate su vaikais, rinkitės vietą, kurioje teikiamos vaikų priežiūros paslaugos, įrengta patogi žaidimų aikštelė ar specialus žaidimų kambarys. Rekomenduojama rinktis viešbutį, kuriame vaikams siūlomas atskiras meniu. Jei į miestą atvykote pramogauti ir gerai praleisti laiką su draugais, rinkitės viešbutį, įsikūrusį šalia turistų pamėgtų vietų, pvz., barų, restoranų, naktinių klubų, didžiųjų prekybos centrų, lošimo namų ir t. t.

 

Atidžiai išsistudijuokite vietą, kurioje randasi jūsų viešbutis ar hostelis, ypač, jei sostinėje lankotės pirmą kartą. Įsitikinkite, kad šalia jūsų kursuos autobusai ir troleibusai, kad nekils jokių sunkumų kviečiant taksi. Vienas svarbiausių viešbučio ar hostelio pasirinkimo faktorių yra galimybė greitai ir lengvai pasiekti nakvynės vietą iš oro uosto, traukinių ar autobusų stoties.

 

Ieškodami jaukaus kambario, įvertinkite viešbučio žvaigždučių skaičių. Paslaugų, aptarnavimo ir komforto faktoriumi apgyvendinimas Vilniuje niekuo nenusileidžia didžiosioms Europos valstybėms. Be to, augant turizmo rinkai, nakvynės vietų pasiūla kasmet didėja. Tiesa, viešbučio pasirinkimas priklauso nuo keliautojų poreikių: verslininkai ieško prabangaus 4 arba 5 žvaigždučių viešbučio, o miesto tradicijomis, architektūra ir kultūra besidomintys turistai džiaugiasi jaukiais svečių namų kambariais.

 

Jei mieste ketinate pabūti ilgesnį laiką, pasidomėkite viešbučio maitinimo sąlygomis: įsitikinkite, kad siūlomas meniu atitinka jūsų ir jūsų artimųjų poreikius, išsiaiškinkite, ar viešbutis teikia nemokamo maitinimo paslaugas. Kad įsitikintumėte viešbučio ar hostelio paslaugų ir aptarnavimo kokybe, internetinėje erdvėje paieškokite svečių atsiliepimų. Žinoma, anoniminiais komentarais tikėti neverta – nepamirškite, kad kai kurie jų gali būti rašomi siekiant sumenkinti įmonės vardą. Nereikėtų pasitikėti ir oficialioje viešbučio ar hostelio svetainėje esančiais komentarais – jie gali būti suklastoti arba suredaguoti. Norėdami išgirsti objektyvią nuomonę, apsilankykite internetiniuose forumuose. Skaitydami komentarus, išlikite objektyvūs – nepamirškite, kad tai, kas vienam atrodo nuostabu, kitam gali būti nesuprantama ir nepriimtina.